počítače

POČÍTAČOVÉ SESTAVY

Potřebujete PC sestavu, notebook, netbook, nebo jinou elektroniku? Jsme tu pro Vás!

Poradíme, doručíme, zprovozníme! 

Domácí, uživatelské, kancelářské počítačové sestavy 

Za základní typ bychom mohli označit tuto počítačovou sestavu, která je jakousi „universální“ variantou. Své využití najdou při práci v kancelářských programech jako je Excel, Word, PowerPoint, účetnictví. Vedle toho bez problémů zvládají práci na internetu a přehrávání hudby a filmu. Většinou u nich najdeme pouze integrovanou grafickou kartu a jejich výrazným pozitivem je nízká cena.

Multimediální počítačové sestavy

Pro uživatele, kteří potřebují na svém počítači pracovat s hudbou, filmem a grafikou jsou určeny multimediální počítačové sestavy. Multimediální pc sestavy vám umožní vytvářet a stříhat vlastní filmy, editovat hudbu a připravovat profesionální grafiku. Skoro nutností je proto pořídit si k multimediální počítačové sestavě kvalitní monitor, která zvládá vysoké rozlišení i kvalitní zobrazení barev.

Herní počítačová sestavy

Dalo by se říci, že moderní počítačové hry jsou skoro ty nejnáročnější aplikace, které člověk na trhu se softwarem najde. Tomu odpovídá i vybavení herních počítačových sestav. Aby zvládly požadavky těch nejnovějších počítačových her musejí mít samostatnou výkonnou grafickou kartu, rychlý procesor, velkou a rychlou paměť a samozřejmě rychlý pevný disk. Prostě vše je zaměřeno na rychlost a výkon tak, aby si hráč mohl vychutnat své hry se vším všudy bez nutnosti omezování grafických detailů a podobně.

Výhody počítačových sestav

Přesto, že v prodejnosti se stále více derou na špici notebooky, v mnoha případech je stále výrazně lepší volbou klasická počítačová sestava. Zvláště když si uvědomíme jejich variabilitu, která dovoluje každému vybrat přesně tu, která se hodí právě pro něj. Výhodnou je, že pc sestavy nabízejí možnost výběru právě pro ten účel, pro který je budeme používat. Dalším pozitivem je možnost relativně jednoduché rekonfigurace a upgradů – bez problémů můžeme přidat větší disk, vyměnit paměť za rychlejší nebo grafickou kartu za novější a výkonnější. Oproti notebooků se stejným výkonem jsou také počítačové sestavy levnější. Právě díky těmto třem základním výhodám se proto v mnoho případech stále vyplatí zakoupit počítačovou sestavu a ne notebook.