připojení

NABÍDKA PŘIPOJENÍ

Síť využívá veřejná pásma s frekvencí 2,4GHz, 5GHz a nově i 60GHz. Vzhledem ke stále rostoucím nárokům uživatelů na vyšší rychlosti jsou nové instalace realizovány v pásmu 5GHz. Pásmo 2,4GHz je drženo kvůli současným klientům nebo klientům, kteří k nám přechází od jiných poskytovatelů a již vlastní zařízení pro toto pásmo.
Všem našim dlouhodobě připojeným zákazníkům nabízíme přechod na nové výkonné stanice, za velmi zvýhodněných podmínek.

  • do sítě nemusíte mít žádné přihlašovací údaje!
  • udržovaný firewall zajišťuje spolehlivé a bezpečné připojení

Individuální přístup
Nejste pro nás nějaké číslo v systému. Zakládáme si na osobním přístupu a jednání a vždy se budeme snažit o Vaši maximální spokojenost. Nevyhovuje-li vám žádný z našich nabízených tarifů, rádi vám ušijeme jiný na míru vašim požadavkům. Díky připojení do optické sítě můžeme kdykoliv navyšovat konektivitu.

Garance spokojenosti
Nemusíte se bát. Kvalitou a spolehlivostí jsme si jistí stejně, jako naši spokojení zákazníci. Rádi vás o ní přesvědčíme bez jakéhokoli rizika.

CENY

Platba za základní službu: 399,- kč včetně DPH ( € 15 EUR )
Provozovatel sítě je plátce DPH. Cena za tarif profi pro náročnější uživatele je stanovena ve výši 399,- kč měsíčně, pro běžné a méně náročné uživatele je cena 299,- kč a začínající nebo uživatele, kteří méně využívají připojení je možná realizace za měsíční cenu 199,- kč. Tyto ceny jsou dány jednotlivými tarify za službu a liší se zejména rychlostí připojení. Fakturace je od 1.1.2007 sjednocena a prováděna čtvrtletně nebo ročně, při roční platbě je služba zlevněna o jeden měsíc, platíte tedy za 11 měsíců v roce.

DOPORUČTE NÁS A SURFUJTE MĚSÍC ZADARMO
Pokud náš internet doporučíte známému, kamarádovi či sousedovi a ten se od nás nechá připojit, dostanete od nás jeden měsíc ZDARMA.

Při přechodu od konkurence dostanete až 3 měsíce internetu ZDARMA

Deaktivace a aktivace modemu: 199,- kč včetně DPH ( € 7 EUR )
V případě opožděné platby, či špatné platební morálky, nebo nedodržení provozních podmínek je modem deaktivován. Deaktivaci nejprve předchází upozornění klienta o nezrealizované úhradě. Částka za deaktivaci a aktivaci je od 1.1.2007 stanovena na 199,- kč. Částka je poté připsána k platbě za následující čtvrtletí.
Služby neobsahují žádné další skryté příplatky, díky stálé platbě za připojení k internetu nebudete nikdy překvapeni nečekaně vysokým účtem, jako třeba za telefon.

Potřebujete připojit okamžitě?
Řešíte krizovou situaci nebo prostě jen chcete internet připojit okamžitě a bez čekání?
Za jednorázový příplatek 500Kč včetně DPH Vám internet připojíme do 24 hodin od objednání včetně víkendů a svátků.

BEZPEČNOST

Každý uživatel může využívat všech internetových služeb (www, ftp, icq, raudio, videokonference,…), ale jelikož se zde používá NAT (překlad adres) není uživatel dostupný opačným směrem z internetu a tím je zaručena bezpečnost jeho počítače proti vniknutí z internetu.

DOSTUPNOST SLUŽBY

Jakým způsobem si mohu ověřit dostupnost služby sítě TurboNET ?
Zcela jednoduše. Měření signálu a prvotní seznámení služby probíhá zdarma přímo u zákazníka. Měření není nikterak honorováno a je zcela zdarma. V případě, že vlastníte notebook s technologií Wi-Fi, můžete provést vyhledání dostupných sítí sami.

DŮVODY K POŘÍZENÍ SLUŽBY

Proč bych měl přejít na vysokorychlostní připojení? Používám nyní jiné připojení k internetu, nebo ADSL a jsem s ním spokojen.

Vysokorychlostní připojení k internetu poskytuje řadu výhod, z nichž stojí za zvážení zejména tyto:
Mnohem vyšší rychlost připojení, která Vám umožní naplno využít i ty možnosti internetu, které jste dosud využívali jen velmi omezeně, jako je stahování hudby, fotek a dalších souborů. Trvalé připojení 24 hodin denně. Neplatíte za čas strávený na internetu, můžete k němu tedy být připojeni trvale.

Můžete používat internet nezávisle na denní době. Díky stálé platbě za připojení k internetu nebudete nikdy překvapeni nečekaně vysokým účtem, jako třeba za telefon.

KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ / RYCHLOST / MODEMY / CENY

Obecně se dá klasifikovat, že cena za celou instalaci (anténa, kabeláž, modem a wifi) nebo karty do počítače je závislá na výsledku testu z měření. V blízkosti vysílače do 150 m je například dotovaná cena za takovéto zařízení pouze 999,- Kč.

Se vzdáleností od vysílače roste i požadavek na kvalitní směrovou anténu. Investice do vybavení je jednorázová a její návratnost téměř okamžitá. Berte do úvahy, že ceny za telefonní linku stoupají a pro mnohé uživatele internetu jsou již nyní nepřijatelné.

Co všechno lze od internetu očekávat a požadovat ?
– Neomezené surfování
– Elektronickou poštu
– Elektronické bankovnictví
– Telefonování zdarma a bez měsíčních paušálů.
– Přístup k televizním programům
– Video přenos s IP nebo WEB kamerou

Je rychlost garantovaná? Slyšel jsem, že je to mnohem pomalejší.
Není to mnohem pomalejší, veškeré tarify poskytované od 1.1.2021 splňují parametry ČTÚ dle VO-S/1/08.2020-9. U všech inzerovaných tarifů je naplněna podmínka, která poskytovateli ukládá garantovat spotřebiteli běžně dostupnou rychlost minimálně na úrovni 60% a minimální rychlost minimálně na úrovni 30%. Hodnoty se odvozují vždy z inzerované rychlosti. Obvykle však pro běžné domácí použití nebo využití v menších firmách není garance zapotřebí. Podrobné parametry služby naleznete v sekci kontakt – parametry.